MİSYON 

BİZ KİMİZ?

Uçantay Gıda A.Ş. çocukların zihinsel gelişimine, genel kültürlerine, karakter oluşumlarına katkıda bulunan ürünler geliştirir.

UÇANTAY Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ünvanlı firmamız 2010 yılından bugüne kadar göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda Türkiye’de distribütörlük ve bayilik sistemini geliştirmeye devam eden ve dünyanın 7 kıtasına ihracat yapmak için yola çıkan firmamız, bugün hedeflerine ulaşma yolunda hızla ilerlemektedir. 8500 m2'lik kapalı alana sahip üretim tesisimiz, Manisa’da 250 personel ile hizmet vermektedir.

UÇANTAY Gıda San. ve Tic. A.Ş. temel ilkesi ; çocukları mutlu etmek için en çok sevdikleri şeyleri yani oyuncak, sticker ve şekeri bir araya getirerek en iyiyi ve en kaliteyi onlara sunmaktır. Çocuklarımızın yüzlerinde tebessüm sağlamanın yanı sıra, oyuncaklarımızın eğitici ve öğretici içerikli olmasına önem vermekteyiz. Çocuklarımıza sunulan ürünlerin onların gelişimlerine önemli katkı sağladığı bilinci ile hareket etmekteyiz.

 

UÇANTAY Gıda San. Ve Tic. A.Ş. olarak; sektörün önde gelen Zincir, Yerel ve Ulusal Marketlerine oyuncaklı şeker üretimi yapmakta olup sektör lideri firmalara private label üretim de gerçekleştirmektedir. UÇANTAY Gıda San. Ve Tic. A.Ş. olarak oyuncaklı şeker üretimimizin dışında, özel noktalar olarak nitelendirdiğimiz fast food markalarının direkt oyuncak taleplerine de karşılık vermekteyiz. Oyuncak sektöründe Türkiye’de ihtiyaç duyulan sürdürülebilir ve güvenli tedarik zincirini oluşturan UÇANTAY Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ürün geliştirme ve müşteri talepler doğrultusunda uluslararası pazar araştırmalarına ciddi yatırım yapmaktadır. Küçük promosyon oyuncaklarda Türkiye’de lider firmalar arasında yer almaktadır. UÇANTAY Gıda San. Ve Tic. A.Ş. tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanmış COSBY markası ile pazar payını her geçen gün biraz daha güçlendirmektedir.

VİZYON

Uçantay Gıda A.Ş olarak sürdürülebilir iş modelleri geliştirerek ve inovatif ürünler üreterek Candy Toys ve Eğlencelik Ürün sektöründe Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlarda pazar lideri olmak ve Dünya genelinde ilk üç firma arasında yer almak.